Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Ospatar,Bucatar,Camerista

Descriere

Candidatul ideal

Personal cu experienta pentru postul dorit.
In afara experientei in domeniu candidatii trebuie sa aibe pasiune si placere pentru domeniul lor, sa aibe tinuta si dezinvoltura, capacitatea de a comunica liber intr-o limba straina si sa fie disponibili pentru un program flexibil.
Cunostinte de limbi straine (engleza, franceza, germana, rusa).
Descrierea jobului

Posturile disponibile: OSPATAR, BARMAN,
BUCATAR, BUCATAR-CARMANGIER , COFETAR -PATISER CAMERISTA , FEMEIE CURATENIE.
Calitatea , flexibilitatea, seriozitatea si bunul gust sunt devizele noastre. Credem ca exista mai multe ingrediente ale unei cariere de succes, iar atitudinea este la fel de importanta ca pregatirea sau experienta profesionala. Cautam adevarati Ambasadori ai Ospitalitatii, cu atitudine pozitiva, atentie la detalii, pasiune pentru lucrul bine facut si dorinta de a excela.Exploreaza oportunitatile de cariera cu Ana Hotels.

Oferim un loc de munca civilizat, cu conditii reale de perfectionare profesionala.
Program de lucru de 8 ore pe zi, 5 zile pe saptamana, in baza contractului individual de munca.
Se asigura o masa pe zi, se deconteaza transportul si se ofera cazare .
Posturile sunt disponibile in cadrul hotelului Europa din localitatea Eforie Nord.

Persoanele interesate pot suna la numarul de telefon afisat la prezentul anunt.

Anunturi recomandate

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.