Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Personal procesare numerar - verificatori valori - Brasov

G4S Cash Solutions, furnizor de servicii de transport si procesare valori - parte a G4S plc., cea mai importantă companie de securitate integrată din lume – cauta persoane integre, responsabile si dinamice pentru postul de VERIFICATOR VALORI (MANIPULATOR SACI VALORI BANCARE).

Asiguram transport pentru angajatii din localitatile: Sacele,Codlea,Rasnov,Cristian,Teliu,Fagaras .

CERINTE:

- studii medii;
- cunostinte de operare PC- nivel mediu;
- experienta in gestionarea numerarului/valorilor– reprezinta avantaj;
- capacitate de mentinere a atentiei, spirit de observatie, indemanare si rapiditate, rezistenta la stress;
- persoana dinamica, responsabila;
- disponibilitate de lucru in ture, preponderent de noapte.

Descrierea jobului:

- preia sacii cu valori si documentele aferente pe care le verifica si certifica;
- scanarea sacilor de valori primiti de la clienti, pentru conformitate;
- introducerea in calculator a datelor in urma scanarii;
- depozitarea sacilor de valori in spatiile special amenajate;
- participa la procesarea numerarului si incarcarea/descarcarea cu valori a casetelor ATM, atunci cand este cazul.

Oferta (bonusuri, beneficii)
- salariu motivant;
- acordare tichete de masa in valoare neta de 300 lei/lunar, in raport cu numarul de zile lucrate,
- acordarea sporului de noapte in procent de 25% si spor de week-end in procent de 15% si plata orelor suplimentare in raport cu numarul de ore lucrate,
- plata salariului la timp, siguranta locului de munca, tinuta de lucru gratuita, dotare corespunzatoare in raport cu activitatea desfasurata,
- asigurarea trainingului de specialitate pentru o cat mai buna integrare si adaptare in specificul activitatii,
- posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala.

PENTRU ANGAJARE, VA RUGAM SA NE LASATI UN MESAJ SAU SA NE CONTACTATI LA NR. TEL: 0722.523.182 - Simona Dragulescu.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate si conform Politicii de prelucrare a datelor cu caracter personal in procesul de recrutare si selectie, pe care va invitam sa o consultati la https://www.g4s.com/ro-ro/careers/nota-informare.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.