Trimite

PREPARATOR PRODUSE TRADITIONALE DIN CARNE

Angajam PREPARATOR PRODUSE TRADITIONALE DIN CARNE pentru brand local cunoscut.

Responsabilități:
* Prepararea/tratarea termică a cărnii proaspete conform reţetarului
* Pregătirea cărnii în vederea producţiei de mezeluri şi preparate din carne

Cerințe:
* Experienţă minima in carmangerie, in prepararea produselor din carne
* Seriozitate, stabilitate.

Vă oferim:
* Salariu atractiv ( 2500 lei net ) + masa asigurata
* Spor de weekend
* Formare la locul de munca
* Stabilitate si siguranta financiara.

Pentru a dicuta mai multe detalii va asteptam la sediul nostru din Galleria Mall, etaj de luni- vineri in intervalul orar 8:30-16:30 sau sunati la numarul 0744 668 559.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    LOCURI DE MUNCA

    Vezi toate anunturile