Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

SEFI DE TURA SI LUCRATORI COMERCIALI

Descriere

Aangajam lucratori comerciali si sefi de tura.
Candidatul ideal
-Persoana organizata si punctuala;
-Disponibilitate pentru program de lucru in doua ture, full time sau part time;
-Nu este necesara o experienta anterioara in acest domeniu;
-Seriozitate si dorinta de a lucra intr-un mediu placut.

Descrierea jobului
-Receptionare marfa;
-Aprovizionarea magazinului;
-Etichetarea si aranjarea produselo la raft;
-Prezentarea si comercializarea produselor;
-Asigurarea unei imagini placute a magazinului;
-Amabilitate si promptitudine in relatia cu clientul;
-Mentinerea unui mediu de lucru curat si organizat;
-Verificarea si inregistrarea termenelor de valabilitate.
Salariu incepand cu 1600 lei net.

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.