Trimite

STIVUITORIST

Descriere

Candidatul ideal

- Studii medii finalizate
- Autorizatie de stivuitorist eliberata de ISCIR, constituie avantaj
- Experienta relevanta pe o pozitie similara, constituie avantaj
- Bune abilitati de comunicare si relationare
- Capabil sa isi prioritizeze si sa isi organizeze activitatea pentru o utilizare eficienta a timpului
- Responsabilitate, corectitudine in desfasurarea atributiilor

Descrierea jobului

- Manipularea si aranjarea produselor venite de pe linia de productie
- Deservirea sectiei Finisare cu materie prima corespunzatoare
- Manipularea si incarcarea/descarcarea deseurilor provenite de pe liniile de productie
- Descarcarea materiei prime receptionate de la furnizori in colaborare cu gestionarii responsabili
- Incarcarea produselor finite in masinile de transport in vederea livrarii catre beneficiari
- Utilizarea corecta a stivuitorului
- Respectarea normelor ISCIR
- Verificarea starii tehnice a stivuitorului la inceputul si sfarsitul programului de lucru

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.