Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Comert - Turism - Alimentatie publica Cluj Turda doar cu poze

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • 4

    Descriere post: -crearea unui mediu atractiv si primitor pentru clienti, -prezentarea regurilor de joc , promotiilor catre jucatori, -servirea jucatorilor cu bauturi, -evidenta operatiunilor de incasari si plati, -gestionarea numeralului si intocmirea documentelor zilnice, -preluarea / predarea precisa si corecta a gestiunii, -pastrarea curateniei la locul de munca, -experianta nu este necesara. Cerinte: -aspect fizic placut, -disponibilitate de a lucra in ture, -bune abilitati de relationare si flexibilitate, -persoana echilibrata, responsabila si constiincioasa, -punctualitate, precizie. Oferta: -oportunitatea unui loc de munca stabil pe perioada nedeterminata, -contract de munca full time, -instruire de specialitate si dezvoltare profesionala, -posibilitate de cariera, -posibilitate de bonus lunar, - cv se pot trimite pe adresa

  • 4

    ANGAJAM, ECONOMISTE, CONTABILE,GESTIONARI-INCARCATORI -DESCARCATORI,SEFA PRODUCTIE ,PATISERI-COFETARI,FRAMANTATOARE ALUAT,BARBATI -STIVUITORISTI LA MASINA DE AMBALAT MERE,AMBALATOARE PRODUSE DE PATISERIE PE MASINI DE AMBALAT AUTOMATE. -SOFERI DISTRIBUTIE, -INGINERA INDUSTRIA-ALIMENTARA. INFORMATI LA TELEFON SAU PE IMAIL.

  • Salveaza cautarea