Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Comert - Turism - Alimentatie publica Ilfov doar cu poze

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • 1

    Angajam vanzator cu abilitati tehnice pentru magazinul de utilaje din Jilava (motocultoare, drujbe, motocoase,…) si vanzator produse generice (gradina, hrana animale si pasari, seminte legume si flori,...)

  • Responsabilitati: Asigura functionarea la parametrii prescrisi a utilajelor, instalatiilor si echipamentelor, conform standardelor de productivitate si calitate impuse; Asigurarea intretinerii preventive a echipamentelor si instalatiilor din departamentul Utilitati; Opereaza instalatiile de furnizare agent de racire, aer si CO2, conform cerintelor de productie; Inspecteaza instalatiile si traseele de frig, aer si CO2 din fabrica pentru a preveni pierderile de agent de racire, aer si CO2; Efectueaza lucrari de reparatii la centrala frig, aer si CO2. Cerinte: Studii medii tehnice (liceu, scoala profesionala – profil tehnic); Cunostinte operare PC; Limba engleza - nivel mediu; Experienta in domeniu – minimum 3 ani; Calificare de frigotehnist; Disponibilitate pentru program de lucru in regim de tura continua; Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa; Capacitate de adaptare rapida la solicitarile specifice postului. Beneficii: Salariu motivant; Tichete de masa - 15 ron/zi; Masa calda; Transport gratuit; Oportunitati de dezvoltare profesionala; Posibilitatea de a lucra cu ultimele tehnologii din domeniu.

  • 1

    Fă parte din echipa noastră! Pentru ca angajatii noștri sunt mai mult decat resurse, sunt PARTENERI, garantam: • Conditii corecte de munca si salarizare • Mediu de lucru motivant • Recunoasterea si rasplatirea performantelor • Rasplatirea loialitatii fata de companie • Aplicarea Codului de Conduita bazat pe INCREDERE si RESPECT Vino direct la noi la adresa Sos Bucuresti-Urziceni nr. 23 B, Complex Doraly, Pavilion T, Afumati, Ilfov. Sau ne poti suna la numarul de telefon 0747.274.666 // 0720 051 891

  • Candidatul ideal: - Studii superioare finalizate in domeniul Industriei alimentare; - Bune cunostinte operare PC; - Independenta si incredere in sine; - Persoana energica; - Flexibiliate; - Foarte bune abilitati de comunicare, relationare, organizare si planificare; - Capacitate de analiza si sinteza; - Abilitati in lucrul cu subordonati: coordonare, motivare, gestionare conflicte; - Disponibilitate la program in ture; - Limba Engleza - nivel avansat; - Corectitudine, atentie la detalii. Descrierea jobului: - coordoneaza si supravegheaza activitatea de productie in zona de responsabilitate; - urmareste respectarea parametrilor de calitate ai materiilor prime sau produselor finite pe intreg procesul tehnologic si propune masuri de imbunatatire a calitatii ori de cate ori este necesar; - urmareste aprovizionarea sectiei cu materiile prime necesare procesului de productie; - urmareste zilnic consumul de materii prime, materiale si incadrarea in consumul specific normat; - analizeaza procesul de fabricatie si propune metode de marire a productivitatii; - urmareste procedurile tehnologice (retete, flux tehnologic) pentru fabricarea diverselor produse; - raspunde de buna desfasurare a activitatii de productie;Descrierea jobului: Beneficii: Salariul motivant, Tichete de masa - 15 ron/zi lucrata, aproximativ 300 ron/lunar, Prime: Paste si Craciun, Masa calda, Transport gratuit.

  • 1

    Carbogaz este o companie românească, o alternativă locală a pieței carburanților din București și Ilfov. Dedicată construirii viitorului zi de zi, Carbogaz cauta personal. Dacă ești pasionat de mijloace de transport, de energie, dacă îți place să fii alături de oameni și să faci parte dintr-o echipă motivată, așteptăm un email cu CV-ul tău aici: Pentru mai multe detalii și informații ne poți contacta la tel. 0721366247 l

  • Companie olandeza cu sediul in Popesti Leordeni angajeaza manipulant marfa congelata in depozit frigorific. Se lucreaza in 2 schimburi a cate 8 ore/ zi. Salariul se negociaza in functie de experienta si disponibilitatea fiecarui candidat; se acorda bonuri de masa si se platesc orele suplimentare, cand este cazul. Nu se lucreaza noaptea, in weekend sau de sarbatorile legale

  • Salveaza cautarea