Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Inginer tehnolog Confectii textile

Candidatul ideal
Studii superioare ( profil tehnic) ;
Experien ă în industria textile:
- cunoasterea tehnologiei de productie;
- a procedurilor de emitere a documentatiei tehnice pentru punerea in productie
- calculul productivitatii si planificarii pe faze si masini a productiei
Bune cuno tin e de operare PC - MS Office;
Abilită i de organizare, comunicare, spirit de echipă, inova ie, dinamism, motiva ie i determinare;
Capacitate de a evalua i de a lua decizii;
Viteza de reac ie în identificarea de solu ii tehnice.
Descrierea jobului
Controlul si monitorizarea proceselor de productie in scopul cresterii productivitatii;
Realizarea de proiecte si sedinte de imbunatatire a proceselor de productie, cu toate departamentele implicate;
Exploatarea optima a bazei tehnico-materiale si a resursei umane.
Se ofera:
- salariu fix + tichete de masa
- masa calda
- Bonusurile acordate echipei de productie
- Prime pentru diverse ocazii festive
*cazare, daca locuiti la o distanta care nu va permite sa faceti zilnic naveta

Pentru detalii ne puteti contacta la , emial:

    Aplica acum cu MicroCV
    Trust HR Pro Team

    Vezi toate anunturile