Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Constructii - Arhitectura - Design Nivel de studii: Student

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • 21

    Personal urmarire contracte/ jurist

    Sc. angajeaza persoana fie cu experienta sau fara dar cu dorinta de a lucra, ori poate esti un jurist la inceput de drum, pentru urmarire contracte in executie (intocmire adrese-raspunsuri, corespondenta cu beneficiarii, mentinerea legaturii cu toti clientii si transmiterea care superiori ori de cate ori este nevoie) locul de munca este valabil pt Galati Un avantaj il poate constitui si faptul daca aveti Permis auto. Asteptam sa ne suni la tel sau

  • Analist Construcții

    În calitate de Analist Construcții, vei juca un rol esențial în asigurarea excelenței proiectelor noastre de construcție. Acest rol implică o serie de responsabilități cheie care contribuie direct la succesul și eficiența proiectelor. Testarea calității: Efectuați teste de calitate cuprinzătoare privind configurația de proiectelor de construcție vii pe parcursul ciclurilor de viață dinamice ale acestora. Digital Twin Enhancement: Utilizați cunoștințele dvs. aprofundate în domeniul construcțiilor și experiență pentru a îmbunătăți "Buildots Digital Twin", furnizând clienților noștri informații valoroase și informații valoroase care sporesc rezultatele proiectelor. Crearea de rapoarte: Generați rapoarte de proiect cu caracter profesional și operațional perspective profesionale și operaționale folosind sistemele noastre interne, ajutând părțile interesate să ia decizii în cunoștință de cauză. Colaborare: Colaborați îndeaproape cu echipele noastre de proiectare pentru a identifica și aborda orice anomalie în proiectarea sistemelor noastre, contribuind la succesul general al proiectului. Cerințe: Diplomă de inginer civil inginer arhitectural (sau echivalent) Experiență de lucru de 1-2 ani pe un șantier de construcții - avantaj Înțelegere profundă a etapelor de construcție - obligatoriu Abilități tehnice excelente de a înțelege și de a lucra cu complexe sisteme complexe Abilități puternice de analiză și de rezolvare a problemelor Capacitate excepțională de a acorda atenție detaliilor, asigurând acuratețea și precizia în fiecare proiect și sarcină. Învățătură rapidă, adaptabilitate și se dezvoltă într-un ritm rapid și în continuă schimbare în continuă schimbare Excelentă cunoaștere a limbii engleze în scris și verbal. Experiență de lucru în modelarea BIM - avantaj

  • Inginer Santier Bucuresti

    Responsabilitati: Masurarea in mod direct a cantitatilor real executate zilnic in cadrul santierului, pe fiecare categorie de lucrari si realizarea proceselor verbale de calitate lucrari; Calcularea consumurilor tehnice zilnice pentru executarea lucrarilor urmarind progresul lucrarilor pe tot parcursul derularii contractului; Analizarea documentelor si datelor de intrare (cereri de oferta, proiect, caiete de sarcini etc); Extragerea listelor de cantitati din planuri in vederea intocmirii ofertelor (realizeazarea antemasuratorilor); Identificarea materialelor sl echipamentelor principale care intra in componenta ofertei, caracteristici tehnice cantitati, etc; Cerinte: Studii superioare (Universitatea Tehnica de Constructii - FCCIA) Cu sau fara experienta in domeniul constructiilor civile şi industriale; Capacltate de lucru atat in echipa, cat si independent; Aptitudini organizatorice, analitice, sinteza si raportare; Foarte bune cunostinte MS Office; Capacitate de a respecta termenele si orientare catre rezultat.

Categorii

Locuri de munca

Subcategorii