Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Agent vanzari

Specificatii
Numele companiei VeroTherm SRL
Tip job full time
Experienta experienta peste 3 ani
Nivel de studii calificat
Beneficii masina de servici
Disponibil imediat da

VeroTherm SRL, Ramnicu Valcea angajeaza Agent de vanzari cu experienta minim 3 ani practicati in distributia materialelor de constructii, inspecial: polistiren expandat si extrudat, adezivi si mortare uscate, vata minerala, accesorii polistiren.

CANDIDATUL IDEAL:
* experienta in vanzari, minim 3 ani practicati in distributia de materiale de constructii.
* abilitatea dobandirii cunostintelor tehnice legate de produse in cel mai scurt timp si capacitatea de le pune in practica la solicitarea clientilor;
* excelente abilitati de comunicare, relationare si negociere;
* entuziast, activ, persuasiv;
* cunostinte utilizare internet (e-mail), modalitati de documentare si comunicare in mediul online;
* candidatii cu portofoliu propriu de clienti au prioritate;
* permis conducere cat. B, obligatoriu;
* disponibil pentru deplasari;

RESPONSABILITATI:
* studiaza piata de constructii din zona alocata, atat din persectiva concurentei cat si din perspectiva potentialilor clienti;
* contacteaza in permanenta clienti noi, mentine si dezvolta clientii din portofoliul propriu de materiale de constructii;
* stabileste intalniri, construieste, prezinta si negociază oferta adaptata nevoilor identificate, urmarind livrarea comenzilor si incasarea platilor;
* noteaza si transmite comenzi noi fabricii din Ramnicu Valcea;
* se adapteaza sistemului de distributie, cerintelor clientilor vechi si noi, cerintelor sistemului de lucru;
*Intocmeste rapoarte de vanzari periodice.

BENEFICII:
1. Excelent pachet salarial;
2. Bonusuri din vanzari, conform vanzari si incasari;
3. Autoturism Volskwagen Passat;
4. Oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie serioasa, solida si de succes;

ZONA de desfasurare a activitatii:
- Bucuresti/Ilfov/Giurgiu/Dambovita
- DOLJ/Severin/Olt/Teleorman

    Aplica acum cu MicroCV
    SC VeroTherm SRL

    Vezi toate anunturile