Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Angajez Responsabil SSM pentru santier Campia Turzii, judetul Cluj

Specificatii
Numele companiei HSE Services
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal
Experienta de cel putin 4 ani in domeniu.
Cunostinte operare - MS office
Limba engleza - nivel mediu scris/vorbit
Curs inspector in domeniul securitatii si sanatatii in munca - minim 80 de ore (obligatoriu)
Capacitate de adaptare la situatii noi, seriozitate profesionala si disponibilitate la program prelungit
Abilitati de comunicare - flexibilitate, dinamism, rapiditate in adaptarea la cerintele companiei

Responsabilitati:
Coordoneaza si monitorizeaza toate activitatile de prevenire si protectie din santier, in conformitate cu legislatia in vigoare
Realizeaza instructaje periodice in domeniul sanatatii si securitatii in munca pentru firmele ce lucreaza in santier
Elaboreaza, actualizeaza si gestioneaza documentele specifice prevazute de legislatia in vigoare
Efectueaza controale in cadrul santierului, informeaza conducatorii locurilor de munca cu privire la neconformitatile identificate si adopta masuri imediate pentru corectarea acestora

Beneficii:
Pachet salarial atractiv si bonusuri pentru activitate suplimentara
Participarea la cursuri HSE cu valabilitate internationala, platite de firma
Abonament privat de sănătate
Masina de serviciu / pachet cazare
Mediu de lucru pozitiv, intr-o companie in crestere rapida, intr-o industrie provocatoare si inovatoare

Descriere companie
HSE Services este o firma specializata in prestarea serviciilor de coordonare SSM pentru santiere de constructii pentru clienti importanti din intreaga tara, majoritatea firme multinationale.

    Aplica acum cu MicroCV
    HSE Services

    Vezi toate anunturile