Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Caut lucrator zugraveli+rigips+faianta+tamplarie(amenajari int si ext)4200

Specificatii
Numele companiei Alexandru
Tip job full time
Experienta experienta peste 3 ani
Nivel de studii calificat
Salariu oferit 500 - 1000 EURO
Locuri vacante 1
Beneficii 2400 - 4200 lei
Disponibil din 2020-11-09
Disponibil imediat da
Descriere

Cerinte:
- experienta serioasa in domeniu;
- absolvent de minim studii medii ;
- persoana serioasa, punctuala si ordonata;
- indemanare si atentie la detalii ;
- capacitate de asimilare rapida ;
- stabilitate, motivare, entuziasm, lucru in echipa ;
- responsabilitate si bun simt la locul de munca ;
- disponibilitate pentru deplasari;
- permisul de conducere categoria B constituie avantaj.

Responsabilitati :
- organizeaza si pregateste locurile de munca unde se vor efectua lucrarile ;
- respecta planurile puse la dispozitie ;
- asigura executia lucrarilor in bune conditii cu garantarea calitatii acestora ;
- foloseste instrumente de lucru adecvate pentru fiecare tip de lucrare ;
- utilizeaza optim si corect echipamentele tehnologice puse la dispozitie ;
- mentine locul de munca ordonat si curat.

Beneficii oferite :
- mediu de lucru profesionist ;
- contract de munca si sansa unui job stabil ;
- echipament de lucru ;
- salariu atractiv, variabil in functie de experienta si performante, plus bonusuri pentru lucrari complexe finalizate in termen(2400 - 4000 lei);
- in cazul delegatiilor, diurna+cazare.

    Aplica acum cu MicroCV
    Alexandru

    Vezi toate anunturile