Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Proiectant Showroom Mobilier Corbeanca

Specificatii
Munca in strainatate italia
Doar munca in strainatate da
Descriere

Candidatul ideal

Cerinte:
Studii superioare tehnice finalizate: Arhitectura, Constructii, Design Interior,Autocad2/3D,Photoshop...
Idela experienta in proiectare (minin 1 ani)
Persoana cu gandire analitica, atenta la detalii
Persoana motivata, orientata catre performanta
Pasiune pentru vanzari
Experienta in design de mobilier

Descrierea jobului

Analiza si intelegerea proiectului
Realizarea masuratorilor in spatiu
Propunerea de amenajare a spatiului cu mobilier conform solutiilor si cerintelor clientilor
Proiectarea propriu-zisa a pieselor de mobilier folosind softurile noastre de proiectare
Realizarea ofertelor de pret
Lansarea de comenzi catre furnizori si urmarirea derularii acestora
Limba engleza sau italiana

Beneficii:
Salariu motivant
Decont transport 100 lei
Bonusuri in functie de performanta
Discount la Mobilier si textile

Locatie Corbeanca ( Showroom nou de mobilier )
Salariu 400-550 euro

CV:

    Aplica acum cu MicroCV