Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite

Angajare Electricieni si Ajutor de electricieni

Specificații
Numele companiei Gtx Electric Solutions S.r.l.
Tip job full time
Locuri vacante 6-10
Disponibil imediat da
Descriere

Candidatul Ideal

Indemanarea de a lucra cu echipamentele si sculele specifice meseriei;

Preocuparea pentru atingerea obiectivelor si atentie la detalii;

Motivatia de a va perfectiona si de a lucra in echipa;

Capacitatea de adaptabilitate la situatii diverse;

Bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;

Capacitatea de a coordona executia lucrarilor este un plus.

Descrierea jobului

Evaluarea functionarii diverselor instalatii electrice si a componentelor acestora;

Mentinerea in functiune a instalatiilor prin efectuarea de revizii periodice;

Remedierea eventualelor defecte;

Executia de instalatii electrice;

Nu se necesita experienta.

Descrierea companiei

Infiintata in anul, compania GTX Electric Solutions . are ca obiectiv principal de activitate instalatii electrice, instalatii pentru automatizare Smart Home si instalatii electrice industriale.

Totodata deoarece clientii nostrii ne au cerut, am infintat si un department care se ocupa cu importul si distributia de echipamente electronice folosite în domeniul automatizarilor de tip Smart Home.

Cu sediul în Timisoara , compania GTX Electric Solutions . este un partener de incredere in ceea ce priveste serviciile de inalta calitate si distributia produsele unor producatori de prestigiu din lume la cele mai bune preturi.

Oricare ar fi nevoia ta, specialistii nostrii vor identifica soluţia optimă .

Ce ne recomanda: integritatea, responsabilitatea, entuziasmul, ambiţia şi determinarea. Acestea sunt adevaratele valori ale echipei noastre.

Implicarea noastră activa confera certitudinea evoluţiei pozitive a companiei şi garanţia reuşitei oricarui tip de proiect, indiferent de complexitatea lui.

Fiecare proiect este studiat în amanunt, necesitatile clientului sunt întotdeauna pe primul loc, suntem concentrati pe beneficiile ce le aduc instalatiile si nu pe instalatii în sine.

Suntem la zi cu noutatile aparute printr-o informare continua în privinta noutatilor in domeniul automatizarilor si a sistemelor Smart.

Anunțuri recomandate

CLAUDIA BALOI

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul