Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Electrician/ instalator Constanta

Specificatii
Numele companiei Building Support Services
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii calificat
Disponibil imediat da

Detine calificare tehnica d electrician/electromecanic/ lacatus zugrav;
Are experienta semnificativa mentenanta tehnica pentru echipamente d tip industrial specifice cladirilor d birouri/centre comerciala/ hale industriale;
Are experienta in lucru cu echipamnete si automatizari d tip industrial;
Are experienta in lucru pe echipe mobile d interventie tehnica, reparatii si amenajari;
Are disponibilitate pentru a participa la interventii in caz d avarii, in afara orelor d program;
Detine permis d conducere categoria B.

Descrierea jobului
Intervin in r gim d urgent l loc tia d s mn t d sup riorul ier rhic pentru solution r incid nt lor si limit r a ventu l lor p gube produs d defect r inst l tiilor si sistemelor cladirilor in cauz ;
Re lize za, monitorizeaza si analizeaza citirile lunare de utilitati pentru a mentine un nivel optim al costurilor si identifica solutii de reducere in cazul costurilor excedentare;
Identifica solutii de rezolvare a incidentelor si/sau functioneaza ca punct de escaladare cate persoana responsabila cand este cazul;
Informeaza proprietarul precum si responsabului de locatie asupra incidentului si solutiilor de remediere;
Intocmeste si transmite rapoarte pentru o informare corecta si completa privind status-ul locatiei:
Desfasoara activitati specifice de mentenanta/ intretinere si reparatii a instalatiilor aferente cladirilor de birouri sau spatii comerciale (depozite, magazine), industriale;
Monitorizarea activitatii firmelor subcontractoare - daca este cazul;

Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Tichete de masa;
Mediu de lucru placut;
Oportunitati de dezvoltare profesionala;
Contract de munca pe perioada nedeterminata

    Aplica acum cu MicroCV