Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Electro-Mecanic intretinere utilaje confectii textile Galati

Specificatii
Numele companiei TRUST HR PRO TEAM
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal
experienta in domeniu de minim 4 ani si sa cunoasca intreaga gama de masini si utilaje dintr-o sectie de productie de confectii textile.
priceput, harnic, constiincios , ordonat
Descrierea jobului
Atributii in mentenanta electro-mecanica a bazei tehnice a sectiei de productie si complementare productiei si in realizarea planului intern de RT si RK ale utilajelor .

Ce oferim:
Pachet salarial 2800 lei net + 400 tichete de masa,
Facilitati de transport (carburant sau conventie) de masa calda, CO de 20 +11/12 zile libere oficiale, diverse premieri cu ocazia zilelor festive, spor de fidelitate incepand cu luna a saptea de contract, premieri pentru rezultate deosebite.

Daca te regasesti (in cea mai mare parte) in descriere, asteptam CV-ul tau la sau ne poti suna la . Te asteptam in echipa.

    Aplica acum cu MicroCV
    Trust HR Pro Team

    Vezi toate anunturile