Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Inginer, Tehnician/Electrician sisteme securitate

Specificatii
Numele companiei inbit
Tip job full time

Descriere
Candidatul ideal

Cerinte :
*Cunostinte in domeniul : instalare si programare sisteme securitate, instalatii electrice
*Persoana muncitoare, placuta, dinamica si motivata;
*Fara Cazier
*Experienta similara este obligatorie
*Carnet de conducere categoria B - constituie avantaj

* CANDIDATII FARA EXPERIENTA SAU CUNOSTINTE IN DOMENIU, NU VOR FI ADMISI LA INTERVIU !

Descrierea jobului

Responsabilitati :
pregatire cablare, montaj tub PVC / pat canal
realizare cablare curenti slabi(retele voce -date, sisteme detectie incendiu, supraveghere video, sisteme antiefractie, automatizare porti, )
instalare si realizare conexiuni echipamente securitate(camere, detectori efractie+incendiu), echipamente voce-date(prize voce-date, echipamente active retea)
programarea sistemelor instalate
Interventii pentru diagnosticare si remediere defectiuni
Cablare retele voce-date, verificare si certificare retele realizate

BENEFICII:
*Salariu motivant, adaptat pregatirii candidatului
*Bonusuri de performanta lunara
*Echipamente si scule de lucru performante
*Societate cu renume in domeniu
*Colectiv placut
*Posibilitatea de a participa la cursuri de pregatire si avansare platite de societate

Descrierea companiei

SC INBIT SRL din IASI, este o societate cu capital privat romanesc infiintata in anul 1992 .

Tehnicienii nostrii sunt echipati cu scule de lucru performante, echipamente de diagnosticare si certificare de cel mai inalt nivel.

    Aplica acum cu MicroCV