Trimite

Asistent Tehnician Instalari Sisteme de Securitate

Repostat automat
Specificații
Numele companiei SC ATU TECH SRL

Angajam personal calificat sau necalificat pentru lucrari de cablare si montare sisteme de securitate ( supraveghere video, control access, automatizari porti, detectie incendiu, detectie efractie, voce-date).

Cerinte:
- studii medii finalizate (liceul);
- disponibilitate pentru lucrul în echipa;
- indemanare (folosire scule de mana electrice);
- seriozitate, fara cazier;
- permis conducere categoria B;
- disponibilitate pentru lucru la inaltime (scara, nacela, etc);
- sociabil si responsabil, atent la detalii;
- cunostinte din domeniile: Electrica Electromecanica Telecomunicatii - prezinta avantaj;
- curs: TEHNICIAN PENTRU SISTEME DE DETECTIE, SUPRAVEGHERE VIDEO, CONTROL ACCES - prezinta avantaj.

Descrierea jobului:
- Tip job: Full time;
- program: Luni-Vineri 09.00-17.00;
- locul de desfasurare a activitatii: pe teren-judetul Sibiu.

Responsabilitati:
- pregatire cablare (montaj tub PVC canal de cablu) si cablare circuite sisteme de securitate ( supraveghere video, control access, automatizari porti, detectie incendiu, detectie efractie, voce-date) conform sarcinilor primite de la seful de echipa;
- montare si punere in functiune echipamente sisteme de securitate ( supraveghere video, control access, automatizari porti, detectie incendiu, detectie efractie, voce-date) conform sarcinilor primite de la seful de echipa;
- completare documente privind echipamentele instalate si predarea acestora;
- respecta normele de SSM prevazute de lege si cele interne.

Se ofera:

- Contract de munca perioada nedeterminata;
- Tichete de masa (card, 30 ron zi);
- Salariu avantajos corelat cu piata muncii, in functie de nivelul de cunostinte, implicare, performanta si rezultate:
- fara curs tehnician: 2600-3100 ron net + 600 ron (card tichete);
- detine curs tehnician: 3100-3500 ron net + 600 ron (card tichete);
- transport asigurat pe raza municipiului Sibiu;
- decontare transport in valoare de 300 ron pe cei care vin cu masina personala la serviciu din localitati situate la distata mai mare de 15 km de Sibiu;
- asigurare privata de sanatate dupa primele 3 luni;
- Participarea la cursuri de specializare in domeniu (ex.: curs tehnician sisteme de securitate dupa primele 6 luni);
- Mediu de lucru profesional;
- Un loc de munca stabil, intr-un mediu de lucru placut, in cadrul unei firme care ofera angajatilor sai posibilitatea de a se dezvolta profesional.

sergiu sava