Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Sc angajeaza Electrician/Tehnician electronist

Specificatii
Numele companiei SC Electrotrend Srl
Tip job full time
Limbi straine Maghiara
Carnet conducere B
Descriere

Candidatul ideal
-seriozitate
-capacitate de integrare in echipa
-dornic de a invata lucruri noi
-experienta constituie un avantaj, dar nu obligatorie

Descrierea jobului
-lucrari de instalare, depanare si mentananta pentru instalatii electrice, instalatii de securitate si telecomunicatie

Descrierea companiei
Electrotrend SRL este membra a unui grup de firme care isi desfasoara activitatea reprezentativ in Europa de Est.
Fondatorii societatii, la infiintarea au adus cu ei experienta de aproape un deceniu in industria de sisteme de securitate electronica si mecanica, IT &C si electrica de joasa tensiune, experienta acumulata in executie si proiectare.
Pe parcursul anilor au proiectat, instalat si au pus in functiune zeci de sisteme electrice de joasa tensiune si sisteme de curenti slabi in supermarket-uri, institutii publice, cladiri pentru locuinte, cladiri de birouri.
Echipa tanara si deschisa la toate noutatileaparute in domeniu va propun solutii, care aduc in sprijinul Dumnevoastra toate beneficiile tehnologiilor moderne. Solutiile noastre acopera intrega paleta de instalatii electrice si de sisteme de curenti slabi. in locul mai multor sisteme independente concepute de diversi furnizori de sisteme, puteti beneficia de o solutie cladita pe un concept unitar, optimizat pentru nevoile Dumneavoastra.

    Aplica acum cu CV