Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajăm personal calificat/necalificat spații verzi

Specificatii
Numele companiei Grădina lu' Ion
Tip job full time
Disponibil din nan-nan-nan

Dacă vrei să devii sau ești deja un grădinar priceput, te așteptăm să ni te alături.

GRĂDINA LU' ION angajează personal calificat/necalificat în domeniul amenajări/întreținere spații verzi și grădini, sisteme de irigat profesionale, amenajări peisagistice.

Cerințe:
* serios, muncitor, disciplinat, organizat, eficient, meticulos, punctual
* persoană dinamică și sociabilă
* disponibilitate pentru efort fizic, deplasări și ore suplimentare (doar când e nevoie)
* capacitate de a învăța și de a lucra în echipă
* deprinderi în domeniul spațiilor verzi reprezintă un avantaj
* abilități de manipulare utilaje de grădinărit și cunoștințe asupra lucrărilor specifice de grădinărit
* permis de conducere (cat.B) cu experiență pe autoutilitară 3,5t reprezintă un avantaj

Responsabilități:
* amenajare și întreținere spații verzi, terenuri sportive și grădini private (sisteme de irigat profesionale, tundere/întreținere gazon, însămânțare gazon, pregătire teren, montaj gazon rulou, toaletare plante, plantații, borduri florale, cascade, iazuri)

Oferim:
* contract de muncă cu normă întreagă
* salariu atractiv în funcție de experiență/abilități, cu posibilitate de creștere
* decontare transport în funcție de domiciliu (zona Sebeș/Alba Iulia) (se negociază la angajare)

Vrei să faci parte din echipa noastră?
Dacă da, nu ezita să ne contactezi telefonic (L-S între orele 9-19)

    Aplica acum cu MicroCV
    Grădina lu' Ion

    Vezi toate anunturile