Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Angajam Inginer automatist la o fabrica de automotive din Zalau,Cluj

Descriere

CERINTE:
- studii superioare în domeniul tehnic - preferabil Automatică
- cunoștințe solide despre variatoare de curent și amplificatoare
- cunostințele Allen Bradley și de lb franceză constituie avantaj
- disponibilitate de a lucra într-un mediu industrial
- cunoștințe de operare SolidWorks, AutoCAD
- experiența nu este obligatorie
RESPONSABILITATI:
- realizarea programelor PLC si participarea la punerea în funcțiune a utilajelor
- asigura suportul tehnic muncitorilor, dar și personalului din zona de reparații mecanice, electrice, hidraulice în ceea ce privește depanarea utilajelor
BENEFICII:
- pachet salarial motivant
- pachet de relocare
- posibilitatea dezvoltării unei cariere internaționale

    Aplica acum cu MicroCV