Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Ingineri si maistrii - Instalaţii

Descriere

Cerințe:

- Absolvent al Facultății de Construcții / Inginerie Electrică;
- Experiență de minim 3 ani în construcții / execuție;
- Excelente cunoștințe de utilizare a computerului MS Office, AutoCAD (mediu-avansat), ArhiCAD;
- Limba engleză - prezinta avantaj;
- Permis de conducere categoria B;
- Foarte bune abilitati de comunicare, seriozitate, implicare, capacitate de analiza si sinteza;
- Capacitatea de a lucra in echipa, abordarea pozitiva a sarcinilor de lucru;
- Disponibilitate pentru lucru în condiții de stres.

Condiții şi responsabilități:
- Studiеrеa prоiеctului si supervizarеa exеcutiei pеntru lucrаri dе intalаtii in cоnstructii: sanitаre, vеntilаtie, climаtizarе, tеrmicе, elеctricе еtc.
- Intocmire rеfеrаte dе аrovizionаre pentru materiаlеle carе trеbuie puse in lucrare, conform proiectului.
- Întocmire devize, calculații preț;
- Studiază detaliile de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcție;
- Răspunde pentru corectitudinea devizelor întocmite;
- Ia măsuri pentru îndeplinirea normelor și graficului de lucru la modificările solicitate;
- Asigură fișe, desene și alte documentații necesare modificărilor;
- Îndrumă personalul în executarea cât mai eficientă a lucrărilor.
- Urmăreşte şi răspunde de realizarea în termen a lucrărilor primite;
- Urmărește implementarea modificărilor pe șantier.

Beneficii:
- Contract individual de muncă perioadă nedeterminată;
- Salariu motivant , stabilit în urma interviului.

    Aplica acum cu MicroCV