Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Personal service auto: mecanici, electricieni si electronisti

REcrutama pentru colaboratorul nostru, service auto, mecanici auto, electricieni auto si electronisti auto, cu experienta profesionala in domeniu

Locatia service-ului este in Floresti, judetul Cluj.

Interviurile de angajare se vor sustine in luna ianuarie, iar job-ul este disponibil din 6 ianuarie 2020, contractul de muunca fiind pe perioada nedeterminata.

Se ofera telefon si masina de serviciu pentru eventuale deplasari la sediul clientilor.

Program de lucru, de luni-vineri, de la 8-17.

Salariul se negoziaza la interviul cu angajatorul.

Responsabilitati:
- asigurarea asistentei tehnice de specialitate pentru echipamentele de transport, fie la sediul firmei, fie la sediul clientilor.

Oferta fara comisioane!

Cerinte:
- cunostinte in domeniul mecanic/electric/eletrconic auto
- minim 2 ani experienta in domeniu
- permis de conducere categoria B
- abilitati de comunicare
- orientare catre client
- atestat de calificare profesionala
- disponibilitate pentru eventuale deplasari la sediul clientilor.

    Aplica acum cu MicroCV
    Mari HR

    Vezi toate anunturile