Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

RESPONSABIL ACHIZITII SI OFERTARE

Specificatii
Numele companiei SC AMBRA SERVICE SRL
Tip job full time

SC AMBRA SERVICE SRL cu sediul in Ghiroda, firma serioasa si cu vechime pe piata, specializata in domeniul de instalatii, angajeaza RESPONSABIL ACHIZITII SI OFERTARE.

RESPONSABILITATI:
- Transmitere si preluare comenzi materiale instalatii
- Intocmire cereri de oferte.
-La nevoie, achizitionare materiale de la furnizori si livrarea acestora in santier

CERINTE:
- Cunoasterea obligatorie a materialelor de instalatii electrice si / sau termice si sanitare.
-Cunoasterea pachetului de lucru Microsoft Office si cunostinte PC.
- Permis auto categoria B
Se cere seriozitate, punctualitate, lucru in echipa, deschidere catre comunicare.

BENEFICII:

- Salar motivant
- Bonuri de masa

Relatii la tel. sau puteti trimite CV-ul pe adresa: ofertare a ambraservice.ro

    Aplica acum cu MicroCV