Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

SC STRAL BIG SRL angajeaza inginer constructor

Specificatii
Numele companiei STRAL BIG
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal
Candidatul ales va asigura monitorizarea si coordonarea lucrarilor de constructii civile si industriale pentru santierele STRAL BIG din orasul Slatina.

Descrierea jobului
Obiectivul principal este acela de a coordona si superviza activitatile din cadrul santierului privind planificarea si organizarea executiei lucrarilor, controlul calitatii, stadiul realizarii acestora si incadrarea in termenele de executie, precum si pregătirea/instruirea echipelor din subordine in conformitate cu standardele in vigoare si obiectivele companiei

Responsabilitati:
Studiază detaliile de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcție;
Planifică, organizeaza si coordoneaza execuția lucrărilor
Verifică realizarea lucrărilor cu respectarea ordinii de execuție stabilită, stadiul lucrărilor și încadrarea în termenele de execuție;
Răspunde de respectarea riguroasă a tehnologiilor si a sigurantei in execuție;
Menține legătura cu persoanele din cadrul firmei implicate in procesul de constructie;
Intocmeste necesarul de materiale, resurse financiare, resurse umane si urmareste incadrarea costurilor in bugetul alocat;
Intocmeste rapoarte de lucru și verifica/realizează situații de lucrări;
Coordoneaza activitatile din cadrul proiectului supervizand direct echipamentele tehnice, consultantii si pe alti colaboratori implicati;
Asigura rezolvarea problemelor aparute in realizarea proiectului si informeaza la timp echipa de management despre problemele aparute si pe care nu le poate rezolva la nivelul sau;
Stabileste, conform structurii organizatorice, sarcinile si responsabilitatile personalului din subordine;
Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal.

Educatie: Studii superioare

Competente si cunostinte:
insusire si in elegere a legisla iei specifice;
sociabilitate si comunicare;
atitudine proactiva,
spirit de echipa si abilitati de comunicare,
abilitati excelente de relationare, planificare si organizare
atentie sporita la detalii
cunoștințe foarte bune cu privire la procesul de execuție a lucrărilor de constructii;
cunostinte privind confectii metalice
cunostinte privind imbinarea structurilor metalice (sudura, suruburi, buloane, etc)
permis conducere cat B
experienta in domeniu

Beneficii:
Echipa tanara, dinamica i competitiva;
Salariu negociabil;
Mediu de lucru dinamic si flexibil

    Aplica acum cu MicroCV