Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Muncitor Instalatii Sanitare

Specificatii
Numele companiei SC 3G SPORT-IP SRL
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii calificat
Salariu oferit 500 - 1000 EURO
Locuri vacante 4
Beneficii Decontare transport; Diurna platita;
Disponibil imediat da
Descriere

Candidatul ideal

Persoana atenta la detalii, serioasa, responsabila;
Abilitati d organizare, spirit d echipa, comunicare;
Permis d conducere cat. B ( preferabil);

Descrierea jobului

1. disponibilit t pentru lucrul in s ntier;
2. comunic r cu membrii echipei;
3. r liz ză nec s rul d m terial pentru proi ctele in executi ;
4. p rticipă la recepția lucrărilor executate/ punere in functiune;
5. capacitatea de a lucra sub presiune, de a respecta termenele limita si de a indeplini sarcinile la timp;

Beneficii:

Program de lucru: Luni-Vineri: 08.30 17.30;
Salariu atractiv ( 3000 - 4000 lei );
Diurna pe perioada activitatilor in santier; ( Slujba se desfasoara pe santiere noi aflate in constructie, in afara Bucurestiului, pe santiere mari aflate in aer liber sau in spatii inchise).
Transport decontat;
Siguranță și stabilitate pe termen lung;
Sediu situat pe DN1- in apropierea aeroportului Otopeni;
Mediu de lucru plăcut;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul la urmatoarea adresa:

    Aplica acum cu MicroCV