Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam Coordonator activitate decoperta

Specificatii
Numele companiei rec
Tip job full time

Societate comerciale specializata in productia de materiale de constructii, angajeaza:

Coordonator utilaje

Responsabilitati:

Organizeaza si raspunde de intreaga activitate desfasurata in cadrul activitatii de decoperta;
- Stabileste sarcini pentru personalul din subordine, in scopul realizarii programului de productie;
- Repartizeaza muncitorii pe activitati in cadrul fluxului de productie in scopul eficientizarii activitatii;
- Supravegehere si supervizarea reparatiilor zilnice, precum si a celor de intretine
- Intocmirea raportului de productie zilnic;

Cerinte
- Capacitatea de a coordona o echipa de oameni.
- Cunostinte de mecanica constituie avantaj
- Disponibilitatea de a lucra in mediu deschis

Beneficii Oferite
- Contract de munca pe perioada nedeterminata, salariu atractiv;
- Transport asigurat;
- Telefon de serviciu;

    Aplica acum cu MicroCV