Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam Tehnician Service - Admadseal SRL

Specificatii
Numele companiei Admadseal
Tip job full time
Descriere

ADMADSEAL companie in plina dezvoltare.
De 4 ani in domeniu, cu o experienta cumulată de peste 30 de ani, reusim sa ne mulțumim partenerii cu calitatea serviciilor de service si mentenanță oferite acestora, astfel dezvoltând o colaborare solidă pe termen lung.

Oras: București
Nivel experienta: Entry-level, Mid-level >2ani
Nivel studii: calificat si absolvent
Tip de job: full time
Departament: Service
Industria: construcții, prestări servicii
Permis de conducere: B ( constituie un avantaj)
Salariu Net: 3000 Lei

Candidatul ideal:

Suntem in cautarea unui coleg pentru a dezvolta echipa de service.

Cerinte:
- Experienta in domeniu;
- Persoana responsabila si organizata.
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului
- Service si mentenanță a echipamentelor si sistemelor pentru funcționarea ușilor frigorifice
- intervenții de service la sistemele de automatizare usi frigorifice
- montare ușilor si instalarea sistemelor pentru usi frigorifice
- deplasare la sediul clientului

Se ofera:
- Salariu net: 3000 lei + bonusuri
- Diurnă in zilele de deplasare
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala.

    Aplica acum cu MicroCV