Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

SC STRAL BIG SRL angajeaza sudor pentru santierele din orasul Slatina

Specificatii
Numele companiei SC STRAL BIG SRL
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal
Candidatul ales va asigura realizarea lucrarilor de sudare si taiere a metalelor in vederea realizarii activitatii de constructii-montaj pentru santierele STRAL BIG din orasul Slatina.

Descrierea jobului
Obiectivul principal este acela de a identifica, verifica si utiliza sculele, uneltele si echipamentele necesare, in vederea realizarii de imbinari sudate, in functie de procedeul de sudura si specificatiile tehnologiei de sudare indicate in documentatia tehnologica.

Responsabilitati:
• Executa lucrari de sudura, asamblare, montare, reparare, debitare a pieselor metalice
• Realizeaza operațiunile aferente lucrărilor de construcții montaj
• Respecta instructiunile de lucru si normele in vigoare;
• Verifica calitativ executia lucrarii
• Manipuleaza si transporta semifabricate, reperele realizate si buteliile de argon, acetilena, oxigen sau alte echipamente in conditii de siguranta, cu respectarea procedurilor specifice;
• Regleaza parametrii de functionare a echipamentului de sudura pentru realizarea cerintelor impuse prin documentatia de executie;
• Indeparteaza stropii si curata cordonul de sudura folosind instrumentele din dotare;
• Raporteaza problemele aparute in timpul productiei catre supervizorul direct;

Educatie: Studii medii tehnice/ profesionale și specializare la locul de muncă, Autorizare – sudor

Competente:
• insusire si inţelegere a legislaţiei specifice;
• sociabilitate si comunicare;
• spirit de echipa si abilitati de comunicare,
• atentie sporita la detalii

Cunostinte:
• Curs calificare sudor;
• Calificarea pentru lucrari de sudura in argon, reprezinta un avantaj

Beneficii:
• Echipa tanara, dinamica şi competitiva;
• Salariu atractiv
• Mediu de lucru dinamic si flexibil

    Aplica acum cu MicroCV