Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam Electricieni si muncitori necalificati

Angajam electricieni cu experienta si muncitori necalificați in vederea realizarii instalatiilor electrice la proiectele noastre

Candidatul ideal trebuie sa aiba :

- Studii de specialitate (orice calificare in domeniul electric) ;
- Abilităţi de organizare,gestionare a timpului, atentie la detalii si munca in echipa;
- Seriozitate, punctualitate, comportament adecvat;
- Atestatul ANRE constituie avantaj.

Descrierea jobului
- Realizare instalatiilor electrice pentru imobile rezidentiale sau nerezidentiale (legaturi in doze, montaj tablouri de distributie, pozat cablu si tub pvc pe perete, montaj aparataje, verificare instalatie etc.)
- Executa lucrarile in intervalul de timp stabilit, cu respectarea normelor de calitate ;
- Colaboreaza cu seful de echipa si departamentul de proiectare pentru a gasi cele mai bune solutii de montaj.
- Realizeaza necesarul de materiale pentru executarea lucrarii.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Marin

    Vezi toate anunturile