Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam montatori sisteme HVAC

Descriere

Montator sisteme HVAC
Compania Di&Trade Engineerind SRL angajeaza montatori in domeniul sistemelor HVAC (Incalzire, Ventilare & Climatizare).
Descrierea postului:

• Montare, reparare, intretinere instalatii sisteme de ventilare si climatizare.

Cerinte:

• Experienta de munca pe un post similar.
• Abilitatea de a citi desene tehnice si planuri HVAC(reprezinta un avantaj).

Va oferim:

• Salariu atractiv.

Expediati CV la adresa de e-mail: iciobanu@ditrade.eu
Detalii: tel. 0751133122

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.