Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

ANGAJAM PERSONAL ÎN CONSTRUCTII, RENOVARI, REAMENAJARI

Descriere

Descrierea jobului

Tipuri de lucrari:

- Executie pereti si tavane din gips-carton,

- Vopsitorii lavabile si acrilice,

- Gresie, faianta, parchet, mocheta,

- Vopsitorii pardoseli, marcaje rutiere depozite,

- Confectie si montaje diverse structuri metalice (ex. garduri, rafturi depozite),

- Reparații și vopsitorii diverse structuri metalice, beton,

- Demontat diverse (ex. rafturi depozite, pereti gips-carton, tavane, structuri metalice usoare),

- Alte operatiuni cerute de clienti.

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unor noi colegi, seriosi, disciplinati si care doresc un job stabil si activitate diversa.

Reprezinta un avantaj:

- Cunostinte sudura electrica,

- Cunostinte instalatii electrice,

- Cunostinte instalatii sanitare,

- Permis categoria B

Descrierea companiei:

Suntem o companie tanara, cu perspective mari de dezvoltare. Lucrarile in desfasurare si viitoare sunt o parte civila (rezidentiala) si o parte mentenanta spatii industriale (hale)

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.