Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam sudor in balastiera

Descriere

Responsabilitati:
• Pregateste si verifica aparatele de sudura;
• Potriveste piesele in vederea taierii sau sudarii;
• Curata si controleaza partile componente de eventualele defecte, impuritati;
• Regleaza tensiunea/intensitatea curentului electric;
• Sudeaza si taie metalul si plasticul;
• Consolideaza partile uzate prin acoperirea cu straturi de aliaje;
• Utilizeaza dispozitive de masura pentru controlarea pieselor finite;
• Se ingrijeste permanent de integritatea si buna functionare a uneltelor si dispozitivelor folosite in cadrul activitatii desfasurate;

Cerinte:
• Experienta in domeniu;
• Spirit de observatie, memorie vizuala;
• Stabilitate si mobilitate a atentiei;
• Rezistenta la sarcini de lucru repetative;

Oferim:
• Contract de munca pe perioada nedeterminata;
• Salariu atractiv;
• Cazare asigurata;
• Multe alte beneficii oferite de catre companie;

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.