Angajez agent vanzari in domeniul amenajari interioare in Oradea

Descriere

Cerinte:
- Studii medii
- Experienta in domeniul vanzarilor materialelor de constrctii,
- Persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si organizare
- Abilitati de vanzare constituie un avantaj
- Permis de conducere categoria B
- Limba maghiara la nivel de conversatie

Descrierea jobului
- Identifica potentiali clienti si incheie contracte comerciale
- Analizeaza cerintele clientilor si acorda consultanta privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare
- Livreaza produsele la parteneri

Beneficii:
- Pachet salarial motivant de la 3000lei.
- Masina de serviciu
- Posibilitati de dezvoltare personala
- Independenta in desfasurarea activitatii

Cei interesati va rugam sa ne contactati.

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.