Trimite

Cititor Contoare Tg. Mures

Descriere

Experienta: Minima

Studii: Medii

Descrierea jobului :
•Incarcarea si descarcarea terminalelor specifice activitatii de citire;
•Citirea contoarelor electrice si de gaz pe zona alocata in termenul stabilit;
•Identificarea contoarelor nefunctionale si raportarea situatiilor depistate;

Cunostinte si abilitati
•Cunostinte privind aparatele de masurare a energiei electrice si a gazelor naturale;
•Un nivel ridicat de etica si integritate morala;
•Bune abilitati de organizare si gestionare a timpului;
•Capacitatea de a stabili bune relatii de lucru si de a comunica eficient;
•Cunostinte minime de utilizare a unui echipament IT;
•Permis de conducere categoria B

Oferta:
•Pachet salarial competitiv;
•Bonusuri pentru performanta;

Dacă vă doriţi să faceţi parte dintr-o echipă de profesionişti, vă rugăm să ne transmiteţi CV - ul dumneavoastră pe adresa de e-mail sau ne puteţi contactă la numărul de telefon: 0725161654 sau 0735806776

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.