Trimite

Gestionar

Descriere

Responsabilitati:
•Intocmeste documentele necesare livrarii;
•Introduce in sistemul informatic receptiile de materii prime;
•Participa la inventare
•Arhiveaza si tine evidenta exacta a documentelor operate
•Urmareste stocurile
•Indeplineste orice, cerinte venite pe cale ierarhica

Cerinte
•Competente: cunostinte despre procesul de planificare si logistica in organizatia de productie;
•Abilitati interpersonale bune;
•O buna comunicare cu toti furnizorii si bune abilitati de negociere;
•Cunostinte si experienta de lucru cu pachetul Microsoft Office si alte sisteme informatice;
•Spirit de echipa, auto-motivat, tenace, autonom;

Beneficii:
•Contract de munca pe perioada nedeterminata
•Conditii deosebite de munca
•Dezvoltare profesionala

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.