Trimite

MUNCITOR ÎNTREȚINERE ȘI REPARAȚII

SC VIKING SRL angajează MUNCITOR ÎNTREȚINERE ȘI REPARAȚII cu desfășurarea activității în Baia Mare.

Cerințe:
• Experiență pe un post similar: instalator sanitar, mecanic întreținere, technician întreținere, etc.
• Știe să utilizeze sculele de mână, se pricepe la diferite activități tehnice și de întreținere clădiri
• Experiență în amenajări interioare, zugrăveli, montaj gresie, faianță – reprezintă avantaj
Responsabilități:
• Persoană serioasă, comunicativă, flexibilă care se poate adapta rapid solicitărilor,
• Asigurarea verificărilor, reparațiilor necesare
• Permis de conducere categira B

Se oferă:
• Salariu net: 2400 lei + tichete de masa pentru fiecare zi lucrătoare in valoare de 15 lei
• Contract de muncă pe perioada nedeterminată
• Stabilitate
• Mașină de serviciu, telefon mobil

Cei interesați pot depune CV prin e-mail: info [arond] vikingserv.ro

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.