Trimite

TEHNICIAN/INGINER OFERTARE FINANCIARA

Societate specializata in domeniul constructiilor edilitare recruteaza ingineri/tehnicieni ofertare (financiar si tehnic)
Full time – pentru biroul din Buzau

Candidatul ideal:

- absolvent de studii tehnice, preferabil constructii/instalatii;
- experienta minim 3 ani in nisa intocmirii ofertelor financiare/tehnice pentru licitatii publice;
- excelente cunostinte operare PC (Word, Excel, Autocad);
- cunostinte operare programe devize;
- cunostinte privind tehnologiile de executie a lucrarilor de constructii, respectiv: alimentare cu apa, canalizare, statii epurare/ tratare, drumuri.
- capacitate de analiza si sinteza;
- abilitati de comunicare, negociere, planificare si spirit de echipa;
- simt de raspundere dezvoltat, gandire pozitiva;
- persoana activa, orientata spre rezultate;
- persoana cu dorinta de munca, dinamica, organizata, serioasa

Responsabilitati:

- analiza documentatiilor de licitatie si solicitarea de completari/clarificari acolo unde este cazul;
- transmiterea cererilor de solicitare de oferta catre furnizori si analizarea cererilor de oferta;
- elaborarea ofertelor tehnice/financiare pentru participarea la licitatii pe teritoriul Romaniei;
- calculeaza oferta cu ajutorul programelor specializate sau pe baza unui sistem propriu de calcul in functie de specificul fiecarei licitatii;
- selecteaza cele mai avantajoase tehnologii/ fluxuri/ preturi pentru proiectul respectiv
- realizeaza grafice de executie, analize de pret, cash-flow;
- extrage listele de cantitati din planuri in vederea intocmirii ofertelor
- sa poata extrage cantitatile de lucrari pe baza proiectelor tehnice intocmite de proiectanti
- completeaza formulare/ documente conform caietelor de sarcini
- urmareste procedura de achizitie publica pana la momentul adjudecarii acesteia;
- pentru lucrarile contractate urmareste decontarea acestora;

Se ofera:
- pachet salarial atractiv
- bonusuri in functie de reusite – oferta conforma;
- posibilitatea desfasurarii activitatii intr-o firma in continua dezvoltare;
- posibilitatea de avansare profesionala;

Daca intrunesti cerintele specificate si esti o persoana, serioasa, responsabila si atenta la detalii, te asteptam sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, alaturi de care vei deveni un profesionist in domeniu si iti vei construi o cariera de succes!

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul (cu poza) la adresa de e-mail petrica.jurubita@euskadi.ro ; office@euskadi.ro

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.