Trimite

Tehnician Service Ascensoare - Bucuresti

Repostat automat

Schindler Romania angajeaza tehnician service ascensoare - zona Bucuresti.

Cerinte:
• Absolvent liceu/ scoala profesionala cu specializare tehnica: mecanica, electromecanica, instalatii electrice, etc.
• Prezinta avantaj cunostintele de mecanica, electrica si experienta in service de ascensoare si scari rulante;
• Prezinta avantaj permisul de conducere auto;
• Abilitati motrice;
• Capacitatate de a lucra in echipa;
• Disponibilitate de a se deplasa intre punctele de lucru ale companiei;
• Apt pentru lucrul la inaltime.

Descrierea jobului
• Participa la efectuarea lucrarilor de intreţinere si reparatii a echipamentelor clienţilor companiei

Beneficii
• Participa continuu la traininguri teoretice si practice sub indrumarea unui mentor;
• Calificare certificata in meserie;
• Posibilitati de promovare si dezvoltare;
• Participa la teambuilding-uri;
• Se acorda bonusuri de performanta si tichete de masa;
• Se deconteza transportul;
• Mediu de lucru placut.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.