VOPSITORI industriali - vopsire industriala Airless - Vopsire pistol/compresor

Descriere

Locuri de munca -
SC INDONI FER SRL – Dragasani – Valcea …vrea sa isi mareasca echipa!
Locurile de munca valabile atat pentru barbati cat si pentru femei
VOPSITORI industriali - vopsire industriala Airless - VOPSIRE PISTOL/COMPRESOR

Cautam sa aducem in echipa oameni de valoare, profesionisti in meseria lor, Incredrea este foarta importanta si nu dorim sa avem in echipa oameni care au nevoie de o supraveghere constanta. In acest moment cautam VOPSITORI Industriali, pentru ateliere de Confectii Metalice

Angajeaza urgent pt Ateliere Confectii Metalice din Dragasani - Valcea

DESCRIEREA ACTIVITATII
- Vopsire de confectii metalice,produse metalice, structuri si constructii metalice prin asamblarea de profile rectangulare, tabla sau tevi metalice;
- Vopsire a diferite produse/repere specifice confectii metalice, din profile si tevi metalice ori tabla de diferite dimensiuni
Responsabilitati:
- Executarea lucrarilor de vopsitorie si pregatire vopsitorie in termenele normate si la calitatea
standardelor impuse de angajator
- Vopsirea in straturi a diverse structuri metalice, produse metalice si tevi cu pistolul de vopsit
Cerinte :
- Se accepta vopsitori cu sau fara diploma
- Experienta in domeniul confectiilor metalice minim 1 an
- Experienta si cunostinte de vopsitorie minim 1 an
- Experienta in utilizarea instalatiilor de vopsire industriala Airless
- Capabil sa lucreze independent
- Persoana dinamica, rezistenta la efort fizic, responsabila, extrem de serioasa si meticuloasa;
- Asigura si raspunde de calitatea produselor realizate
- Preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual

Beneficii:
- Se asigura contract de munca pe termen nelimitat
- Salariu atractiv in functie de MUNCA PRESTATA, (2400lei-3000lei/net) + ore suplimentare platite.
- Retribuirea se face in acord la produsele si lucrarile executate ;
- Bonusuri, in functie de realizarea obiectivelor in termenele normate si la calitatea standardelor impuse de angajator
- Se asigura ECHIPAMENT de PROTECTIE/MUNCA
- Se cere si se asigura SERIOZITATE

Se vor sustine probe practice. Angajare imediata dupa proba practica.
Relatii,detalii si informatii la – Tel: 0767.252.542 sau la sediul situat in Mun. Dragasani,Jud.Valcea

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.