Trimite

CROITOR/EASA

Descriere

Candidatul ideal
Punctual, responsabil, atent la detalii, eficient, corect, cooperant.
Descrierea jobului
Respecte procesul tehnologic de confectionare :
-receptie si depozitare
-sablonare
-spanuire
-sectionarea spanurilor
-croirea si decuparea detaliilor
-numirea si numerotarea detaliilor
-transportul produselor
Urmatoarele nu sunt obligatorii dar constituie un avantaj:
- posibilitatea de a prelua comenzile clientilor
- executarea de masuratori clienti

OFERIM:
•salariu atractiv
•program L-V 8H/zi, ore suplimentare platite dublu
•bonusuri
•conditii de lucru foarte bune
Acces la transport in comun
Descrierea companiei
ALFATEX UNIFORMS SRL este o companie romaneasca, ce are ca obiect de activitate productia si comercializarea echipamentelor si uniformelor militare individuale.

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.