Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Angajam Casier casa de schimb valutar

Angajam casier ,varsta minima 30 de ani.Nu este nevoie sa ai exerienta, te invatam noi.Ne dorim sa fii corect si responsabil.

Candidatul ideal

-bune abilitati de comunicare
-abilitati de calcul
-cunostinte medii de operare pe PC constituie un avantaj
-amabilitate,seriozitate
-atentie distributiva,atentie la detalii
-perseverenta si dorinta de colaborare pe termen indelungat

Descrierea jobului
Descriere job,responsabilitati:
-interactiune cu clientii
-verificarea banilor
-efectuarea zilnica a operatiunilor de casa
-intocmirea documentatiilor specifice

Beneficii:
-activarea in cadrul unei companii cu vechime de 20 de ani in domeniu
-salariu intre 400-500 euro
-se ofera training de specialitate

Descrierea companiei
CSV TAF EXCHANGE SRL este o companie cu vechime de 20 de ani in domeniu

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon 0722370011.Acest post este disponibil în Ploiesti.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.