Trimite

Asistent Administrare Date - Logistica zona Pallady

Activitate de 8 ore zi, program de lucru de LUNI pana VINERI, liber Sambata- Duminica.
Experienta reprezinta un avantaj.

Candidatul ideal
• Studii superioare
• Limba engleza (medium)
• Bune abilitati de comunicare
• Persoana foarte motivata, cu gandire orientata catre client si standarde de calitate
• Capacitate de adaptare rapida la solicitarile specifice postului
• Cunostinte utilizare PC, Office (excel, word)
• Spirit de lucru in echipa
• Seriozitate, loialitate, responsabilitate

Descrierea jobului
• Administrarea in sistemele informatice a datele specifice furnizorilor si articolelor (Master Data)
• Actualizarea permanenta a datele despre furnizori si articole
• Intocmirea rapoartelor specifice si a documentatiei aferente activitatii

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.