Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Asistent Manager (m/f)

Pentru a ne întări echipa, căutăm un angajat motivat pentru postul de

Precizia și o modalitate de lucru structurată vă sunt importante? Sunteți obișnuit/ă să îl sprijiniți pe superiorul dumneavoastră în toate domeniile? Sunteți o persoană comunicativă, cu spirit de echipă și vă bucurați de lucru? Noi căutăm o persoană asistentă managerului, cu atribuții în domeniile dezvoltării de proiecte, finanțe și control.

Atribuțiile dumneavoastră:
• sprijin administrativ și organizatoric pentru conducere și departamentele de dezvoltării de proiecte, finanțe și control;
• lucrări de pregătire și cooperare intensivă cu autoritățile, băncile și expertul contabil/consultantul fiscal;
• activități de cercetare și elaborare de planuri de afacere și prezentații;
• pregătirea situațiilor statistice diverse;
• alte activități administrative și operaționale.

Cunoștințele dumneavoastră:
• absolvire unui studiu cu profil economic;
• cunoștințe foarte bune de limba Engleză, Germană este un avantaj;
• experiență în lucru este un avantaj, dar nu neapărat necesară;
• cunoștințe foarte bune în MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)

Profilul dumnevoastră:
• capacitate de lucru independent, structurat și exact;
• capacitate de lucru în echipă, spirit de echipă și disponibilitate de a învăța;
• flexibilitate și punctualitate.

Ce vă oferim:
• loc de muncă în Timișoara, PITT, Cal. Torontalului;
• salariu brut incepând de la 1.600 euro, cu posibilitate de majorare în funcție de calificare și experiență;
• activitate diversificată, în mai multe departamente, în cadrul unei întreprinderi în expansiune;
• ierarhie simplă;
• posibilitate de formare continuă și mai departe.

Toate nu sunt o problemă? Aplicați astăzi!
Ne bucurăm să primim CV-ul dumneavoastră robust. Pe lângă CV-ul dumneavoastră și condițiile cadru (posibila dată începeri a activității, așteptări salariale, etc.) vă rugăm să ne trimiteți și o prezentare scurtă a ceea ce vă motivează să aplicați pentru acest post.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la:

domnul Karl Ernst Kirchmayer

Anunturi recomandate

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.