Trimite

Casier Distributie

Descriere

Cerinte:

-Studii medii
-Cunostinte operare PC
-Persoana organizata
-Seriozitate

Responsabilitati:
-activitati specifice functiei de casier
-emite chitante fiscale, lucreaza cu instrumente de plata conform Procedurilor de Contabilitate
-Emiterea de facturi si avize catre clienti
-Operarea si inregistrarea facturilor conform procedurilor interne

Beneficii:
-formare profesionala in cadrul companiei
-oportunitati reale de promovare in cadrul departamentului financiar- contabil
-pachet salarial atractiv, bonuri de masa
-un loc de munca sigur, alaturi de o echipa activa

Arabesque este o companie romaneasca de succes, cel mai mare distribuitor de materiale de constructii si finisaje, care activeaza in zona de industrie, inoveaza in permanenta si dezvolta serviciile oferite clientilor sai, constructorii: livrarea pe santier in cel mai scurt timp posibil in orice punct geografic, consilierea tehnica de specialitate, prelucrarea si fasonarea carcaselor pentru fundatii, mixarea tencuielilor, debitarea panourilor de lemn, seminarii, tehnologii si produse noi si nu in ultimul rand stocuri foarte mari si preturi competitive.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.