Trimite

CONTABIL CU EXPERIENTA

Angajam CONTABIL CU EXPERIENTA pentru brand cunoscut din domeniul alimentar.

Responsabilitati:

- inregistrare facturi intrari (marfa, obiecte de inventar, furaje, materiale consumabile,piese de schimb, materii prime, mijloace fixe)
- emitere bonuri de consum
- inregistrarea si emiterea facturilor de clienti
- operare registru de casa (chitante, dispozitii incasare/plati, bonuri fiscale, rapoarte Z)
- inregistrare extrase de cont
- emiterea si inregistrarea rapoartelor de productie
- evidenta calcul amortizare
- calcul salarii + revisal+ emitere contracte de munca
- evaluare inventare (inregistrare plusuri/ minusuri)
- calcul perisabilitati
- verificari de sfarsit de luna

Candidatul ideal:

- Experienta in operare program Sava si depuneri declaratii- constituie avantaj
- Persoana atenta la detalii, dinamica si cu spirit de echipa;
- Capacitate de organizare si planificare; abilitati de comunicare.

Program de lucru: 8h/zi luni- vineri.

Pachet salarial: salariu motivant + tichete de masa.

Pentru mai multe detalii, sunati la numarul de telefon: 0744 668 559.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    LOCURI DE MUNCA

    Vezi toate anunturile