Trimite

contabil cu experienta

Descriere

angajam in conditii avantajoase contabila cu experienta
Responsabilitati
-studii superioare de specialitate
-experienta in activitate nim 2 ani
-cunostinte operare pc
-spirit organizatorit,rigurozitate
-capacitate de respectarea termenelor limita
-capacitate de sinteza,atentie la detaliu
-verificarea intocmirii corecte a documentelor primare
-inregistrarea tuturor operatiunilor contabile lunare pana la nivelul de bilant in conformitate cu legislatia in vigoare
-reconcilieri contabile pentru aria sa de activitate
-intocmirea de situatii lunare pentru clienti si furnizori
-corespondenta cu tertii,pentru asigurarea corectitudinii datelor si documentelor transmise
-respectarea termenelor de inchidere lunare
Conditii de lucru
-salariu negociabil
-program de lucru : de luni pana vineri 8-17
Tipul jobului: cu norma intreaga,perioada nedeterminata
telefon:0799445398

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.