Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Contabil - LG Mechanics - Ghiroda, Calea Lugojului nr 67

Suntem o echipa mica dar foarte faina, cu oameni educati si cu foarte mult bun simt. Ne dorim o colega foarte ordonata si organizata care sa se ocupe de documentele noastre astfel incat noi sa ne putem ocupa de productie.

Iata ce ne dorim de la tine :

- studii superioare in domeniul contabil;
- minimum 2 ani experienta in contabilitate primara;
- abilitati in utilizarea calculatorului: Microsoft Office, programe de contabilitate;
- capacitate de a prioritiza sarcinile de lucru;
- permis de conducere;

Responsabilitati:

- gestiune intrari: receptii, facturi, avize, verificarea inventarelor, contracte;
- gestiune iesire: livrarilor catre client, facturi, avize, Evidenta facturilor si documentelor de plata si urmarirea incasarilor;
- gestionare contracte de munca, adeverinte personal, decizii, acte aditionale;
- arhivare documente si actualizare baza de date;
- intocmirea documentelor de contabilitate: registru de casa, deconturi cheltuieli, dispozitii de plata si incasare, fise clienti-furnizori;
- registrele intrari-iesiri, fise obiecte de inventar si bonuri de consum, situatia soldului la sfarsit de luna pe clienti si furnizori, tichete de masa;
- intocmire contracte de munca, adeverinte personal, decizii, acte aditionale, inregistrare si modificari in Revisal etc.
- intocmire situatii solicitate de management;

Beneficii:

-Salariu negociat in functie de nivelul tau de cunostinte;
-Evaluari anuale;
-Bonuri de masa;

Ganduri bune si mult succes in tot ce faceti. :)

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Antonio Lena

    Vezi toate anunturile