Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Economist gestiune

Descriere

Cerinte:

- Absolvent de studii superioare (Finante, Contabilitate, Economie)
- Cunostinte solide de contabilitate
- Minim 5 ani de experiență în contabilitate de gestiune
- Abilități de analiza și sinteza, atenție la detalii
- Abilități de comunicare eficienta
- Cunoasterea si experienta in lucrul cu programul de contabilitate Ciel
- Capacitate de lucru în echipă și individual
- Cunostinte de limba engleză
- Cunoștințe bune Microsoft Office, în special Excel

Descrierea jobului:

- Inregistrarea si verificarea facturilor de achizitie si notelor de intrare receptie;
- Inregistrarea, urmarirea si verificarea bonurilor de consum, transferurilor intre gestiuni;
- Intocmirea de rapoarte operationale cantitativ-valorice pentru stocuri si productia in curs de executie;

- Inregistrarea, urmarirea si verificarea situatiilor de lucrari si servicii executate;

- Verificarea documentelor financiar-contabile de gestiune intrate in companie si obtinerea aprobarilor pentru a fi inregistrate in contabilitatea companiei.

- Arhivarea documentelor;

- Alte activitati legate de buna desfasurare a activitatii de gestiune contabila.

Beneficii:

Salariu atractiv;
Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern;
Contract de munca pe perioada nedeterminata inregistrat legal si plata asigurarilor de stat obligatorii;
Control medical periodic;

Compania este infiintata de 25 ani si are finalizate proiecte de anvergura in domeniul instalatiilor electrice in constructii.

www.romtest.ro

Va rugam trimiteti CV-urile pe adresa
Multumim!

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.