Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Evaluator autorizat ANEVAR pentru proprietati imobiliare/bunuri mobile/intreprinderi

Descriere

Cerinţele principale:

• Membru titular ANEVAR cu specializarile EPI si EBM si/sau EI;
• Experienta profesionala minim 1 an intr-o pozitie similara;
• Capacitate de sinteza si analiza;
• Cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului ;
• Dorinta de invatare si perfectionare continua;
• Conduita morala, spirit de echipa, capacitate de a face fata provocarilor din domeniul evaluarii;
• Detinere permis auto categoria B constituie un avantaj.

Responsabilităţile principale:

• Deplasarea la obiective in vederea inspectarii acestora;
• Realizarea Rapoartelor de Evaluare in conformitate cu Standardele de Evaluare si cu pregatirea profesionala pe care o detine;
• Cunoasterea, intelegerea si punerea in aplicare a metodelor si tehnicilor recunoscute care sunt necesare pentru efectuarea unei evaluari corecte;
• Prospecteaza piata si actualizeaza informatia referitoare la valoarea bunurilor mobiliare si imobiliare;
• Implicare activa in Departamentul de Evaluari al Societatii .

Beneficii:

• Echipa dinamica;
• Posibilitatea imbunatatirii performantelor profesionale;
• Investitii in dezvoltarea profesionala a angajatilor prin asigurarea si plata programelor de pregatire continua de catre companie

CV-urile pot fi transmise pe adresa de email

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.